Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Parę słów odnośnie współpracy z drukarnią poligraficzną

Jeżeli chcemy zamówić nadruk na gadżety promocyjne, bardzo ważny jest wybór odpowiedniej firmy, która nie jedynie zrealizuje zlecenie w ustalonym terminie, lecz również zapewni usługę doradczą, aby akcesoria reklamowe cechowały się wysoką jakością, doskonałą estetyką, ale przede wszystkim oferowały skuteczność w kontekście promocji marki.

nadruki na gadźetach reklamowych
Napisał: Joseph Nicolia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie najistotniejsze kroki powinniśmy podjąć jeżeli mamy w planach zamówić nadruki na gadżety reklamowe? Na przykładzie nadruku na koszulce, najważniejsze jest, aby określić: technikę nadruku (adekwatną do projektu, naszych oczekiwań ja również nakładu), dostosowanie projektu graficznego (w zależności od wybranej techniki), koszulkę na jakiej ma zostać wykonany (nadruk na materiale) (wybrać odpowiedni materiał, fason i rozmiary). W każdej z tych kwestii warto wesprzeć się doświadczeniem i wiedzą fachowców. Drukarnia poligraficzna (czytaj więcej) może doradzić optymalne rozwiązanie pod dane zapotrzebowanie.

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę w tej tematyce, to czytaj na stronie kolejne wiadomości. Trzeba wejść w podany link.

Kluczowe czynniki w wyborze drukarni to więc jakość, koszt oraz czas realizacji, jak również zaangażowanie w procesie zaplanowania właściwych gadżetów reklamowych.

Warto zaznaczyć, że bezpośrednio po odbiorze zamówienia prawie każdy gadżet wygląda dobrze. Aczkolwiek nie opłaca się oszczędzać na wszystkim, bo to odbije się na efekcie końcowym reklamy. Nadruki na gadżetach reklamowych (sprawdź ofertę) powinny wyróżniać się wysoką jakością, aby przykładowo nie okazało się, że koszulka dostarczona do odbiorcy po wypraniu nadaje się jedynie na ścierkę. Nie ma złych czy dobrych metod nadruku, są jednak drukarnie, które źle je stosują. O końcowym efekcie decyduje wybrana metoda, sprzęt, lecz w równie dużym stopniu umiejętności osoby drukującej.

Przy odbiorze zamówienia trzeba sprawdzić czy gadżet wygląda dobrze i czy spełnia wymagania pod względem jakości. Zaniedbanie w takiej sytuacji może źle odbić się na wizerunku naszej firmy. Jeśli nadruk będzie niezgodny z projektem, albo gadżet będzie tak fatalnej jakości, że z pewnością zniszczy się po bardzo krótkim czasie, pamiętajmy, że iż odbiorca reklamy nigdy nie będzie obwiniał za to drukarni poligraficznej, ale to właśnie o nas wyrobi sobie niepochlebną opinię.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-13 11:11:40