Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Chciałbyś dać wyjątkowy upominek? Pomyśl o jego przekazie dla bliskich!

Coraz szybciej nadchodzi okres prawdziwego poszukiwania podarków. Każdy z nas ma osobę, którą spróbuje obdarzyć czymś niezwykłym, niecodziennym, a być może czymś nader osobistym i skierowanym wyłącznie do tej osoby. Lektura albo maskotka nie zawsze wypełni ten warunek, chyba że zdołamy dostać własnoręczny podpis autora dla obdarowanego. Co w związku z tym możemy darować?

nadruki na koszulkach
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ciągle stosownym, aczkolwiek już nie najświeższym, pomysłem są różnego rodzaju przedmioty z nadrukami. Możemy zlecić nadrukowanie jakiegoś żartobliwego powiedzenia, hermetycznego hasła znanego wąskiemu kręgowi przyjaciół, ale może to być również tekst zupełnie serio, na przykład zdanie z ulubionej lektury ewentualnie z własnej wypowiedzi tego, komu przygotowujemy podarunek. W zależności od tego, jakie słowa wytypujemy, dopasujmy do tego akuratny artefakt. Dość pewne są kubki z tworzywa, atoli równie przyzwoicie może to być skrzyneczka na herbatę, ramka na zdjęcie, a może etui na telefon lub elegancki długopis. (nadruki na tkaninach) na upominkach nie są drogie, zazwyczaj ich koszt zależy od powierzchni nadruku, czasem też od typu materiału, który ma być zastosowany za podłoże. Tym samym należałoby pomyśleć, jaki impuls najbardziej trafi do tego człowieka. Osobnym problemem są nadruki (poznaj naszą firmę) na koszulkach (dowiedź się więcej). Te przeważnie bywają śmieszne lub manifestacyjne. Trzeba pamiętać, że postać tkaniny koszulki bywa różna, chociaż oczywiście powinno się napisy robić na koszulkach dobrej jakości. Nie każdy napis można też poprawnie wykonać na koszulce kolorowej - może się okazać, że przyzwoicie będzie się prezentować wyłącznie na białej. Tak czy owak, znajdźmy dobrą, rzetelną jednostkę do wypełnienia naszego zamówienia, tak ażeby nadruk na koszulce nie sprał się po kilku praniach.

Nadruki na różnego rodzaju gadżetach są dobrym sposobem na spersonalizowanie upominku. Dotyczy to nie tylko darów na święta. Istotne jedynie, by nadruk był kulturalny, a już w szczególności nie był niemiły dla obdarowanego. Nasz wkład w sfinalizowanie takowego podarku bez dwóch zdań zostanie wtenczas doceniony.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-30 08:56:11