Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Nadciąga zima, zabezpiecz swoje biuro przed zabrudzeniami!

Dzięki ulokowaniu w umiarkowanej zonie klimatycznej, kraj nasz może się poszczycić zmiennością pór roku. W zależności od okresu, odmienne warunki atmosferyczne panują za naszym progiem. Z tej przyczyny, każdy z nas ma kilka różnych par butów a także okryć wierzchnich, które ułatwiają nam zabezpieczenie się przed niesprzyjającymi temperaturami. Najcięższa zawsze jest zima, bowiem w jej okresie, nie jedynie nasze okrycia powinny być całkiem grube, ale także musimy chronić wnętrza domów przed błotem. Jeśli posiadasz własną firmę, zatroszcz się o komfort pracy wszystkich podwładnych.

Mata wejściowa z humorem
Napisał: Oyvind Solstad
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna staje się wynajem mat wejściowych. Będzie to doskonałe rozwiązanie na okres wzmożonych opadów śniegu, mający miejsce od listopada do marca. Tego rodzaju wyposażenie nie jbędzie nam w ogóle potrzebne w okresie pozostałych miesięcy, nawet może być niewskazane, leżąc tylko i się kurząc. Toteż dzierżawa mat wejściowych to metoda dla każdej persony, która zatrudnia sporo pracowników, wnoszących dużo błota do biura w czasie zimy. W pozostałym okresie roku, nie musimy przejmować się zagadnieniem. Także konserwacja mat nie będzie nas interesować, bowiem agencja je nam dostarczająca także zajmuje się tą sprawą. Możemy wybrać maty dowolnego rozmiaru i koloru, najlepiej zaadaptowane do naszego wnętrza.

Następnym, ciekawym rozwiązaniem problemu błota, są kraty stalowe, usytuowane przed wejściem. Jest to rozwiązanie bardzo powszechne w lokalach, przez które co dnia przechodzą setki osób, roznosząc śnieg oraz bakterie. Jest to instalacja przytwierdzona na stałe, dlatego również latem będzie upraszczać nam czyszczenie posadzek, bowiem zmniejsza ona do minimum stopień wnoszonego do środka kurzu. Kraty stalowe wbudowane są w podłogę, pod którą mieści się przestrzeń, do której wpadają wszelkie paprochy występujące na podłodze. Sama obsługa jest nieskomplikowana - pod podłogą znajduje się szufladka, którą wysuwamy, wymiatając ze środka wszelkie zanieczyszczenia. Z kolei kratę warto myć wodą pod sporym ciśnieniem, gdyż dzięki temu idealnie ją oczyścimy.

Każda osoba, która ma własne biuro, w którym zatrudnionych jest mnóstwo ludzi, na pewno w okresie zimowym powinna zwiększyć środki przeznaczane na czyszczenie podłóg. Lecz żeby je zmniejszyć, należy zastosować konkretne maty oraz kraty, które usytuowane przy wejściu, przechwycą cały brud z zewnątrz. Metoda ta będzie szybka, łatwa do wdrożenia oraz niedroga.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-25 15:04:15