Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Jakie plusy posiadają roll-upy i banery, dlaczego są tak chętnie wykorzystywane w reklamie.

Mimo faktu, że reklama internetowa jest coraz popularniejsza, to mimo wszystko tradycyjne metody w dalszym ciągu z dużą skutecznością wykorzystuje się w niejednej sytuacji. Udając się przykładowo na jakąś konferencję, targi czy promocyjną imprezę na pewno znacznie lepiej sprawdzi się duży, kolorowy roll-up, niż malutki laptop z wyświetlaną reklamą.

Roll-up reklamowy przy wejściu na spotkanie
Napisał: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com
A że tego typu nośniki są tanie, łatwe w wykonaniu i przewożeniu, to się zwyczajnie z nich często korzysta. Rollup składa się raptem z paru elementów, czyli rolki, stojaka i nałożonej na nią reklamowej planszy. Dzięki takiej prostocie jego rozłożenie zajmuje raptem parę chwil, a ewentualna zmiana reklamy podobnie krótko. Oprócz tego całość waży parę kilo i jest zapakowana w poręczną torbę, dzięki czemu nawet słabsi pracownicy bez żadnego problemu sobie poradzą z zaniesieniem na miejsce i montażem. Dużym plusem tego nośnika reklamowego jest również skuteczność. Na reklamie wydrukować bowiem można co się tylko chce, a wszystko powinno być bardzo trwałe i estetyczne.

Taką samą mobilność i skuteczność mają także banery (pozostałe wiadomości) reklamowe, one też są jednym ze standardowych i niezwykle chętnie wykorzystywanych przy najróżniejszych akcjach nośnikiem. Bardzo dobrze będą się sprawdzać przy promowaniu najróżniejszych usług i produktów, lecz można za ich pomocą reklamować również najróżniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne. W praktyce banery zaliczają się do jednej z tańszych metod reklamy, gdyż typowy koszt ich realizacji będzie wynosił kilkaset złotych, w zależności od wielkości i użytego materiału. Cechują się również naprawdę dużą trwałością, ponieważ są całkowicie odporne na działanie warunków pogodowych, a sposób wytwarzania gwarantuje, że naniesione obrazy cały czas będą wyglądać bardzo dobrze. Tak samo jak przy rollupach, tanie banery - strona www - są niezwykle wygodne do przewożenia.

Z racji tego, że złożone są praktycznie z samej tkaniny, to bardzo łatwo je złożyć i zawieźć w inne miejsce. Niezwykle prosty jest również montaż, ponieważ zwyczajnie się je wiąże przy pomocy odpowiednich linek i sznurków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 17:48:42