Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Dlaczego reklamowe upominki i gadżety nadal cieszą się wysoką skutecznością, jak je należy wybierać.

Przy wielu firmach skuteczną metodą utrwalania wizerunku i promocji są najróżniejsze reklamowe gadżety, dawane aktualny i potencjalnym klientom. Jak widać po licznych badaniach, w dalszym ciągu mają one wysoką skuteczność, dzięki czemu są bardzo chętnie wybierane przez osoby odpowiedzialne za kreowanie wizerunku.

Spore znaczenie mieć także będzie właściwe wybranie gadżetu do profilu swoich klientów. Oczywiście najbardziej popularne i też najczęściej wybierane są długopisy z firmowym logo, ale możliwości będzie znacznie więcej. Duża ilość klientów decyduje się na przykład na kubki (przejdź do oferty) reklamowe (polecana strona).

Kartka i długopis
Napisał: Alan Kleina Mendes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nieduże nawet gesty, jak przesłanie życzeń na święta, mogą dać całkiem sporo we wzajemnych relacjach, gdyż będzie wiadomo, że o klientach pamięta się nie tylko podczas wystawiania faktur. Jednym z bardziej popularnych a jednocześnie bardzo skutecznych sposobów na utrwalenie firmowego wizerunku są różnego rodzaju gadżety reklamowe, wręczane przy jakiś okazjach. Skuteczność ich bez przerwy jest wysoka, oczywiście pod warunkiem, że się je odpowiednio wybierze. Bez względu na to, co będzie się wręczało, niezwykle ważna jest jakość tego typu gadżetów. Po pierwsze muszą być wykonane solidnie, tak żeby bez żadnych problemów mogły służyć znacznie więcej niż parę godzin. Lecz oprócz tego powinny być starannie zrobione i po prostu ładne, bowiem danie czegoś, co będzie koszmarnie wyglądać i jeszcze zepsuje się od samego patrzenia spowoduje całkowicie odwrotny rezultat.

Szukając upominków i gadżetów reklamowych (www) dla swoich klientów pamiętać trzeba o tym, że spełniać one mogą różne zadania. Upominki symboliczne mają na celu pokazanie klientowi, że się o nim pamięta nie tylko przy wystawieniu następnej faktury, lecz również przy wielu innych okazjach. W tej roli bardzo dobrze będą się na przykład sprawdzać bombki na choinkę czy nawet oryginalne kartki świąteczne z życzeniami. Za to upominki funkcjonalne oprócz tego, że będą zawierać firmowe logo, to jeszcze będą do czegoś konkretnego służyć. Rzecz jasna wielu osobom w pierwszej chwili przyjdą tu na myśl długopisy, ale (eyecpolska.pl/) popularne są także kubki reklamowe z nadrukiem, koszulki oraz czapeczki.

Można je pokryć jakimś ciekawym kolorem i nadrukować swoje logo, dzięki czemu klienci pijąc kawę czy herbatę mieć je będą bez przerwy przed oczami. Można też postawić na coś związanego z charakterem firmy, jaką się ma. W przypadku firm informatycznych doskonale sprawdzają się myszki albo pendrive, ale już w przypadku branży spożywczej nie zawsze tego typu gadżety będą dobre

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-10 15:44:57