Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Iluzjonista na wesele - wyśmienita atrakcja na przyjęciu

Wesele to wyjątkowy, wspaniały dzień, do którego Para Młoda szykuje się niesłychanie długo. Pewnie sporo czasu poświęcamy na zaplanowanie atrakcji, jakie umilą czas gościom oraz spowodują, iż o naszym weselu będzie się powiadać jeszcze długi czas.

sztuczka magiczna
Napisał: Danijel James
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niesłychanie popularną atrakcją na weselu jest pokaz magii, robiony przez kompetentnego iluzjonistę. Pokazy magii zyskują na renomie na całym świecie, też w Polsce. Iluzjoniści proponują ciekawe pokazy, które bez kłopotu można zrobić nawet na niewielkiej sali weselnej. Zazwyczaj na weselach wykonuje się dwa rodzaje pokazów - pokaz sceniczny oraz stolikowy, można też zdecydować się na jeden z nich.
Pokaz sceniczny nie wymaga rozległej sceny, wystarczy jedna część wolnej przestrzeni, na której iluzjonista będzie mógł rozłożyć swoje rekwizyty oraz narzędzia. Repertuar takiego pokazu zdoła być nadzwyczaj różny, szczegóły powinno się uprzednio ustalić z iluzjonistą, bo wszelki iluzjonista na wesele posiada swój własny, osobisty repertuar. Czas trwania pokazu również zdoła być różnorodny - wszystko jest zależne od ustaleń. Jednak nie zaleca się za długich pokazów, perfekcyjnym czasem będzie 20-30 minut. Możemy także zdecydować się na rozwinięcie występu na dwie części przykładowo dwa wyjścia po 15 minut.
Pokaz stolikowy polega na tym, iż iluzjonista wędruje pomiędzy stolikami i gromadami gości, pokazując im różnorodne magiczne sztuczki - z bliska. W wielu przypadkach użytkuje do tego drobne elementy i rekwizyty, na przykład monety, karty czy też rekwizyty użyczone od gości weselnych. Pokazy stolikowe są idealne wtenczas, gdy nie chcemy angażować gości w stawanie oraz przemieszczanie się. Pokazy tego typu trwają oczywiście trochę dłużej, czas trwania zależy między innymi od ilości gości - każdy musi zobaczyć ciekawą, atrakcyjną sztuczkę magiczną.

Jeśli potrzebujemy, aby nasze wesele było faktycznie nadzwyczajne i jedyne w swoim rodzaju, z pewnością powinniśmy zastanowić się nad wynajęciem iluzjonisty. Wydatek takiego pokazu zdoła być niesłychanie zróżnicowany, niemniej jednak trzeba liczyć się z sumą około 600-1000 złotych (strona www).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 15:04:58