Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Posiadając w swoim domu psa, chcemy dać mu wszystko to na co zasługuje.

Hodując w swoim domu pupila, zamierzamy ofiarować mu wszystko to co najlepsze. Jednak jak jest naprawdę, to nie wszystko to co chcemy mu podawać między innymi jako pożywienie, rzeczywiście jest dla niego optymalne i prawidłowe. Dlatego opłaca się kierować się pomysłami doświadczonych hodowców jak i również zoologów.

Karmy dla zwierząt
Napisał: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego, że oni doskonale wiedzą jakie składniki muszą znajdować się w codziennym jadłospisie czworonogów. Jeśli poszukujemy karmy dla psów, wyróżniające się wysoką wartością, to należy ich szukać wyłącznie u zweryfikowanych producentów. Takim polecanym twórcą karm dla czworonogów (znacznie więcej zobaczysz pod tym adresem) jest na przykład Royal Canin.

Jakimi rzeczami się one wyróżniają w porównaniu do pozostałych karm? Przede wszystkim tym, iż są one adresowane poszczególnym rasom. A Jeżeli ktoś ma kundelki, to bez najmniejszego problemu odszuka także takie produkty, jakie będą odpowiednie do ich gabarytów, wagi bądź stanu zdrowia. Co zawierają w sobie te markowe karmy dla kota, czy psa? Przede wszystkim najważniejsze i równocześnie niezbędne składniki pokarmowe wymagane do prawidłowego rozwoju pupila. Wśród nich wyróżnić można na przykład cholesterol, węglowodany a także witaminy. Pupil po zjedzeniu takiej karmy będzie czuł się najedzony, nie cierpi na nadwagę, a jego sierść jest rzeczywiście w wyśmienitej kondycji.

Pies rasy chihuahua
Napisał: Helen Penjam
Na podstawie: http://www.flickr.com
To jest naturalne, iż pewne gatunki są bardzo wymagające, jeśli będzie chodzić nawet o wyłączne cechy smakowe. Natomiast produkowane przez tego producenta karmy, spełnią nawet te najbardziej wymyślne oczekiwania. Dodatkowo inne psy powinny uważać na własne uzębienie, inne charakteryzują się delikatniejszymi jelitami.

Sprawdź atrakcyjną ofertę sklepu zoologicznego WetZOO

Oprócz normalnej karmy, jaką precyzyjnie dobieramy do indywidualnych potrzeb naszego pupila, także w ofercie firmy wyszukamy wiele interesujących dodatków, w formie kości. Dzięki nim czworonogi mają możliwość usunięcia brudu ze swoich zębów. A z pewnością będą przy tym bardzo uradowane, jeśli w prezencie otrzymają coś do przekąszenia. Poza tym pamiętajmy, iż psy są drapieżnikami i lubią mięso pod każdą formą. A jeszcze im ciężej jest im coś pogryźć, tym dla nich będzie większa frajda.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-27 08:54:06
Tagi: przekąski, psy, karma