Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Czym będą się różnić radia kupowane do łazienek i kuchni od tradycyjnych urządzeń.

Pomimo ogromnej popularności różnego rodzaju komputerów, smartfonów i tabletów w dalszym ciągu ogromna liczba ludzi chętnie słucha radia. Aktualnie dostępnych jest co najmniej kilkadziesiąt lokalnych i ogólnopolskich stacji, przez co nie ma żadnych problemów z tym, aby trafić na muzykę, której będzie się chętnie słuchać.

TITLE=dom]W praktyce radia można słuchać nawet przy pomocy smartfona, gdyż większość z nich posiada taką możliwość, lecz z praktycznych powodów można też pomyśleć o kupnie oddzielnego. Niektóre osoby wręcz mają w każdym pomieszczeniu jakiś odbiornik, przez co słuchać mogą audycji tam gdzie akurat się znajdują. Najtańsze radio do kuchni czy pokoju zakupić już można za kilkanaście złotych, lecz w tej cenie ciężko raczej nastawiać się na jakąś wysoką jakość. Takie radio zwyczajnie będzie grało, być może jak będzie głośniej głośnik (głośniki wi-fi) może trzeszczeć o buczeć, lecz wielu osobom całkowicie wystarczy coś takiego. Za kilkadziesiąt złotych można już będzie dostać radio ze znacznie lepszymi parametrami, ale też lepiej wyglądające - różnorodność modeli w sklepach jest tak duża, że każdy bez żadnego problemu coś dla siebie wyszuka.

dom - obrazek
Na podstawie: meble.pl
O ile radia w pokojach czy kuchniach stawia się przeważnie w miejscach, jakie nie będą mieć styczności z wilgocią, to zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja jeśli chodzi o łazienki, a tam również niejednokrotnie tego typu urządzenia się pojawiają.

Zobacz, że proponowana witryna (https://drlaptop.pl/it-garsc-porad-dla-malej-firmy/) zawiera potrzebne dane, które są ważne - one Cię niewątpliwie kompletnie pochłoną. Kliknij tu!

Jeżeli nawet radio do łazienki miałoby stać na jakiejś szafce czy półce, to z powodu dużej wilgoci powinno ono mieć odpowiednią budowę - typowe odbiorniki bardzo szybko mogłyby ulec zepsuciu, a czasami użytkowanie mogłoby być niebezpieczne ze względu na ryzyko porażenia.

Z tego też powodu radia łazienkowe projektuje się w tak, aby posiadały one szczelną obudowę, z powodu bezpieczeństwa często też będą one miały zasilanie bateryjne. Oferta takich odbiorników również jest całkiem spora, nawet z urządzeniami, które zamontować można nad wanną czy w kabinie prysznicowej. Dla chętnych ciekawą opcją są również radia wbudowane w armaturę łazienkową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-16 11:50:18