Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Dlaczego na grafologach będzie spoczywała naprawdę duża odpowiedzialność za decyzje, które podejmują.

Ludzie podpisują naprawdę rozmaite dokumenty i umowy, jakie później mieć mogą znaczący wpływ na ich życie albo życie ich bliskich. Jeżeli ktoś przyznaje się do tego, że podpis złożył, to wszystko jest jednoznaczne, ponieważ ponosi on odpowiedzialność za swoją decyzję.

Lecz wielokrotnie mogą się zdarzyć sytuacje, że podpis jest kwestionowany, czy przez samą osobę, która miała go złożyć, czy przez innych zainteresowanych.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę (https://www.webtec.pl/e-marketing/) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, zatem nie będziesz żałować!

Niejednokrotnie przecież się zdarzają oszustwa na najróżniejszych umowach, a potem niewinny człowiek musiałby ponosić prawne czy finansowe konsekwencje. Często wątpliwości pojawiają się także w przypadku testamentów, pomimo tego że muszą być one w całości napisane ręcznie, to jednak zdarzają się przypadki fałszowania. Na szczęście dzięki aktualnej wiedzy i technicznym możliwościom takie zdarzenia można zbadać i stwierdzać autentyczność konkretnego dokumentu. Tym wszystkim zajmuje się analiza grafologiczna, a osobami, które przeprowadzają wszelkie analizy i badania, są grafologowie.

reklama - odwzorowanie
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
W praktyce grafolog będzie się zajmował kontrolą odręcznego pisma na najróżniejszych dokumentach. Wykorzystuje w tym celu przede wszystkim swoją wiedzę, jaką pozyskać można na jednej z kilku uczelni w Polsce. Jest tam wykładana grafologia, tak więc zainteresowane nią osoby mają możliwość zdobycia na studiach porządnych wiadomości. Lecz także analiza pisma jest często wspomagana narzędziami informatycznymi, które powstały w ostatnich latach. Nowoczesne komputerowe programy za pomocą wydajnych algorytmów sprawdzają charakterystyczne cechy pisma, pozwalając na jeszcze rzetelniejsze wydanie opinii.

W czasie analiz bierze się pod uwagę dużo różnych czynników, nie tylko tych wydających się oczywistymi], typu jak szerokość, wielkość i kształt liter, odstępy pomiędzy nimi czy sposób połączeń, ale też na przykład okoliczności, w jakich dokument był podpisywany. W wielu przypadkach przy pomocy grafologicznej analizy da się stwierdzić, czy dana osoba składała podpis pod wpływem stresu czy przymusu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-29 12:07:33