Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Co to jest wydruk 3d oraz Czy tak prosto go zamówić?

Przedsiębiorstwa drukarskie zaświadczają zawodowe świadczenia druku 3D w technologii FDM (wydruki 3D z termoplastów). Zarządzają jeszcze rozbudowywanym parkiem mechanicznym, opartym o najlepsze niskobudżetowe wyposażenia dostępne na rynku. Korzystają z drukarek 3D korporacji Zortrax (M200), TierTime (Up! Mini), Monkeyfab (PRIME), Jelwek (Prusa i3 XL) tudzież Robo 3D.


Wydruki 3D w technice FDM to jedna z najpopularniejszych tudzież najtańszych procedur drukowania przestrzennego. Polega na konstruowaniu modeli warstwa po warstwie za pomocą wiązki na wpół roztopionego syntetyku. Jednostki
drukarka
Napisał: Steve Jurvetson
Na podstawie: http://www.flickr.com
w większości wypadków specjalizują się w druku 3D projektów, modeli koncepcyjnych oraz użytkowych, czy też gadżetów reklamowych przygotowywanych w zwięzłych, personalizowanych sekwencjach - więcej tu.

Jednostki zajmujące się czynnością, którą są wydruki 3d będą mogły zaoferować wydruki 3D, animacje 3D i skanowanie 3d modeli o konkretnie dowolnym zakresie roboczym. Inżynierowie zdołają zoptymalizować wszelki projekt pod kątem technologii FDM i wydrukować go w tego typu sposób, żeby po związaniu uzyskał on oczekiwany rozmiar. CD3D ma bogate doświadczenie w adaptacji zamówień o zakresie niskoseryjnym - produkcji modeli w wielkościach kilkudziesięciu - kilkuset sztuk. W wybornej większości wypadków dotyczy to zleceń dla specjalizacji reklamowej. Drukowane gadżety są personalizowane logiem Użytkownika, a ich relatywnie niewielka ilość powoduje, że dużo bardziej
technologia 3d
Napisał: fdecomite
Na podstawie: http://www.flickr.com
opłacalna jest fabrykacja w technologii druku 3D - tutaj.

Dzięki posiadanym drukarkom 3D da się wydrukować modele z faktycznie każdego modelu materiału do druku 3D w technologii FDM, jakie są osiągalne na rynku, możemy je także wykorzystać by wyprodukować animacje reklamowe. Paleta materiałów jest pod istniejącym względem niezwykle bogata . W realizacji wydruków 3D wykorzystujemy tylko i jedynie materiały od przewodzących producentów: Verbatim, Spectrum Filaments, D&R 3D Filament, Noviplast, lub Zortrax.


CD3D jest pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła prace z materiałem kompozytowym Graphene 3D, będącym zgrupowaniem PLA i grafenu - towaru przyszłości. Materiał ten ma rząd szczególnych właściwości jak np. przewodzenie prądu, co sprawdza się w świetny sposób w kontekście druku 3D obszarów elektronicznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-22 14:31:18
Tagi: technologia, modele, gadżety, plastik, technika, syntetyk