Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Na co zwracać uwagę otwierając konto biznesowe?

Jedną z istotniejszych kwestii które stają przed nami kiedy myślimy o własnej firmie jest przygotowanie kosztorysu. Dokument ten ma nam zapewnić wiadomości na temat rywalizacji w branży oraz jej specyfiki a także o naszych słabych jak też mocnych stronach. Analiza ich jest konieczna do podjęcia właściwych decyzji, m.in. o tym jakie potrzebne będą nam przyrządu i sposoby ich opłacania.


kredyt
Napisał: tales of a wandering youkai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak informacje z biznesplanu mogą nam się przydać też w wyborze banku w jakim założymy bezpłatne konto dla przedsiębiorstw. Można oczywiście uczynić to w banku w którym posiadamy konto osobiste.

Rzeczywiście zajmuje Cię opisywana tematyka? Jeśli tak, to poza tym zobacz treść na witrynie (https://kjf-poland.com/kategorie/dociski-szybkomocujace/), którą odnajdziesz na podobnym portalu.

Taka sytuacja ma tę zaletę, iż bank ma już o nas pewne dane i nas zna. Prościej będzie nam wtedy chociażby o kredyty (czego niestety najprawdopodobniej nie unikniemy) - więcej tu.

Jednakże konkurencja w tymże segmencie usług bankowych jest kolosalna, stąd warto się również rozejrzeć w ofercie pozostałych banków. Większa część - jeżeli nie każde - oferują darmowe konto dla firm - kliknij. Znaczy to tyle, że założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne pod pewnymi warunkami (przykładowo osiągnięcia odpowiednich miesięcznych obrotów na rachunku).


Dobierając bank trzeba sprawdzić jakie opłaty są naliczane za tak zwany szybki przelew - usługę jaka bardzo dobrze się sprawdza kiedy zdarzy nam się że płatność za towary czy usługi będziemy musieli uregulować w ostatniej chwili bo inny kontrahent z kolei spóźnia się z zapłatą. Analizując parametry konta powinniśmy brać pod uwagę też to, jak wiele i jak często wysyłamy transferów oraz to czy często wpłacamy gotówkę w oddziele.
kredyt
Napisał: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na ogół usługi konwoju pieniędzy są płatne.

Warto skorzystać z zestawień takich kont dla firm osiągalnych w sieci internetowej, w renomowanych serwisach finansowych. Określone tam są kryteria oceny, łatwiej więc będzie dopasować jakiś produkt dla swego przedsiębiorstwa. Nie trzeba również specjalnie się tego rodzaju doborem przejmować, bowiem zawsze możemy bank szybko oraz prosto zmienić, a już sama o tym wiadomość w naszym obecnym banku może być punktem startu do negocjacji. Nasza firma jest dla banku łakomym kąskiem, z tej przyczyny każda wiadomość o przejściu do konkurencyjnego banku powinna powodować korzystną kontrakcję naszego banku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-04 12:02:53
Tagi: bank, kredyt, konto