Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Czy opłaca się zlecać fachowej firmie pisanie pracy na zaliczenie - licencjackiej lub magisterskiej? Czy jest to legalne?

Trzeba przyznać, że pisanie prac zaliczeniowych na zlecenie to to kwestia dosyć kontrowersyjna. Sporo ludzi zastanawia się nad tym, jak legalna jest taka procedura. Warto już na początku być świadomym tego, iż wszelkie informacje na temat legalności konkretnych działań trzeba poszukać w kodeksie karnym.

widok - cena
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odnajdziemy w takim miejscu na przykład artykuł 272, jaki mówi o tym, iż wyłudzenie poświadczeń dla nieprawdziwych informacji poprzez podstępne wprowadzanie w błąd osoby na stanowisku publicznym, może wiązać się z karą do trzech lat więzienia. Znaczy więc to, że gdy do uzyskania tytułu magistrata lub licencjata, wykorzystamy pracę, która została przygotowana przez kogoś innego, to wówczas może być to jakoby złamanie prawa. Ale czy ten artykuł odnosi się także do pisania prac na zlecenie?

cena - migawka
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
płótno - cena
Napisał: Bratislavská župa
Na podstawie: http://www.flickr.com
To przedstawia się tak, iż gdy przedstawi się taką pracę, jako napisaną przez nas, to łamie się prawo. I odnosi się to do różnych typów prac, jak prace długość okresu wypowiedzenia licencjackie czy magisterskie.

Jeżeli prezentowany materiał jest dla Ciebie interesujący, nie wahaj się i przeczytaj szczegółowe informacje (https://www.supersen.pl/lozka/kontynentalne-z-pojemnikiem) - poznasz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

Jednakże nic straconego, bo oferty firm, jakie oferują pisanie prac magisterskich czy licencjackich, odznaczają się tym, iż nie jest sprzedawana gotowa praca. Jest natomiast przygotowywana praca na podstawie której można tworzyć własne teksty. Dosyć często takie firmy, oprócz samej usługi przygotowywania takiej pracy, zapewniają dodatkową pomoc jeśli chodzi o przygotowanie swojej wersji pracy. Przykładowo może to być wyszukanie przydatnych materiałów źródłowych albo też redakcja oraz zrobienie korekty tekstu. Tego typu więc pomoce razem z przygotowaną wcześniej przykładową pracą, są jedynie dodatkową pomocą dla piszącego, więc taka pomoc nie będzie złamaniem prawa.

Analizując kwestie prawne dotyczące przygotowania pracy, dobrze przyjrzeć się formie działalności naszego wykonawcy. Żeby uniknąć różnego rodzaju problemów na pewno warto skorzystać z usług firmy, która posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą. W ten sposób można zmniejszyć ryzyko zostania oszukanym, dzięki temu też otrzymamy stosowaną fakturę za wykonaną usługę. Jak widzimy więc, warto zlecać przygotowanie takich prac, lecz jedynie profesjonalistom. Nie można przy tym traktować tego jako własnej pracy, gdyż dostajemy tylko materiały, na podstawie których piszemy własne dzieło.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-02 11:19:26