Świat usług Usługi dla firmy, domu, e-biznesu

Jak zwiedzać Warszawę oraz okolicę? Co jest najważniejsze w zwiedzaniu i jak zaplanować wyjazd?

Celów do odwiedzenia Warszawy jest całkiem sporo. Jedni jadą w celach służbowych, inny z kolei na szkolenie, jeszcze inny w celach turystycznych. Słyszy się sporo komentarzy odnośnie Warszawy jedne są lepsze drugie bardziej negatywne, jednak warto się osobiście przekonać jak jest w rzeczywistości. Każdy powinien choć raz odwiedzić stolicę oraz zakosztować jej niesamowitego klimatu.

fotografia - samochody
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o dojazd do Warszawy to jest to łatwe by się tam dostać. Możemy przykładowo wybrać samolot. Latają one z różnych większych miejscowości w Polsce. Jak nie chcemy używać komunikacji miejskiej gdyż nie mamy ochoty ani czasu na sprawdzanie jak ona działa i jakie są możliwości to wypożyczalnia samochodów lotnisko okęcie powinna nam bardzo ułatwić sprawę. Zaraz po przylocie możemy wypożyczyć samochód i w taki sposób poznawać miasto. Centrum to jedna rzecz. Niesamowita zabudowa - zgarnij rabat na zabudowy strażackie http://lpsp.pl/ - ulicy Nowy Świat spowoduje, iż będzie można poświęcić sporo czasu na spacer oraz chłonięcie tej niesamowitej atmosfery. Jednak centrum to nie wszystko, dobrze pójść na przechadzkę po Pradze, jakiej kiepska sława nie jest już tak duża jak kiedyś. Wyjątkowy klimat natomiast oraz zaskakująca często zabudowa powodują, iż poczujemy się niemal jak w innym miejscu. Dla fanów wszelkiej maści knajp, barów, restauracji Saska Kępa będzie miejscem wprost wymarzonym. Na tej małej stosunkowo przestrzeni znajdziemy mnóstwo smakowych doznań. Można też usiąść w kawiarence przy stoliku, przy jakim siadała sama Agnieszka Osiecka oraz rozkoszować się nastrojem tego miejsca.

Będąc w Warszawie na dłużej warto pojechać na jednodniowy wypad za miasto. Przechadzka po Kampinoskim Parku Narodowym spowoduje, że doładujemy baterie nowym tygodniem w pracy. Warto wynająć na taki wyjazd auto, nie będziemy musieli martwić się o dojazd. Jak chodzi o wynajem samochodów warszawa ma mnóstwo ofert i z pewnością znajdziemy coś blisko okolicy, w jakiej się zatrzymaliśmy.

Jakąkolwiek formę wycieczki oraz zwiedzania miasta jak i okolic wybierzemy pamiętajmy o jednym. Nie można się spieszyć, nie biegajmy od atrakcji do atrakcji chcą zaliczyć wszystkie znane zabytki w mieście. Nowe miejsca doskonale poznamy chłonąc ich klimat. Czasem siedząc przez dwie godziny w kawiarni (zerknij na muzyka dla kawiarni) na kawie zaobserwujemy oraz zapamiętamy więcej niż jakbyśmy w tym czasie biegali po mieście. Dlatego zróbmy taki plan zwiedzania by znaleźć też czas na posiedzenie w kawiarni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-01 14:08:25